Úvodní strana
Aktuality

Výživa
Krása
Vlastní tvorba
Obchod
O mně
Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zde naleznete několik možností, jak vydělat velké, nebo menší peníze.
Záleží jen na Vás.

Oriflame:

Pár měsíců po ukončení studia při zaměstnání jsem přemýšlela jak vyplnit volný čas. Zároveň jsem také chtěla tento čas i zúročit.  Jednoho dne jsem četla inzerát v novinách. Tehdy jsem odpověděla. To bylo na podzim 1997. A změnil se můj život.

Využívám všechny PŘÍLEŽITOSTI, které mi Oriflame nabízí. Buduji svůj tým spolupracovníků. Prodávám a sama také používám výrobky této značky. Jsou úžasné.

Co mi dal? Nové přátele, zážitky, sebevědomí, jistotu. Je to úžasný koníček, díky kterému jsem se mnohé naučila. Péči o pleť i tělo. Dekorativní kosmetika se mi zalíbila tak, že jsem si udělala několik kurzů líčení. Stále se v tomto oboru vzdělávám a využívám tyto znalosti jako vizážistka. Následně jsem propadla kouzlu potravinových doplňků a vystudovala kurz Poradce pro výživu a suplementaci.

Oriflame je švédská firma s tradicí. Firma, která pomáhá. Neváhejte a využijte všechny výhody, které nabízí můj Oriflame.

 

Join Something New:

Zde se před námi rozvíjí nekonečné možnosti. Sdílení logistiky, služeb i zboží. Reklama. Pasivní příjem, podnikání na internetu. Vstupte a získejte více.