WELLNESS by Oriflame

Symboly

Tabulka výrobků

Můj příběh z WBO

Úvodní strana    Wellness by Oriflame  Symboly  Tabulka výrobků   Můj příběh z WBO

Můj příběh s WbO

V okamžiku, kdy nás firma s těmito výrobky seznámila, jsem byla nadšená, že máme konečně vitamíny. Dostali jsme také ochutnat nápoje. S jejich chutí jsem v první chvíli moc nadšená nebyla. J

Nápoj byl rozmíchán s vodou. Zdálo se mi, že příliš cítím chuť prášku (hrášku).

Přesto jsem využila první možnost objednání a zakoupila jsem obojí. Jak nápoj, tak kompletní balíček vitamínů, antioxidantu a Omegy-3. Během několika dní jsem propadla vášni.

Co se stalo? Získala jsem energii, naučila se snídat. Výrazně jsem omezila migrény a hlavně mi nápoj pomohl překonávat nevolnost při migrénách. Už jsem při nich nezvracela. Upravilo se zažívání a vylučování. Postupně se zlepšila kvalita vlasů, nehtů, pleti. V létě mi přestalo tolik vadit slunce. Už se nemusím bát zůstat chvíli na slunci bez ochrany nějakého stínu a vysokého UV faktoru.

Hned první den dovolené 1.8 2009 jsem si našla na stehně klíště. Týden po tom, se mi udělalo špatně. Nejprve jsem uvažovala o nachlazení. Když mi bylo stále hůř, tak mi bylo jasné, že je v tom to klíště. J Pátý den jsem již byla přijatá do nemocnice s podezřením na klíšťovou encefalitidu. Dostala jsem dvě kapačky a odpoledne už byla ve stavu, že bych mohla jít domů. J Což však nebylo možné. Pustili mě za týden.  Tři týdny trvalo, než lékaři virus našli v mé krvi. Podařilo se to až na konci inkubační doby speciálním krevním testem.  Lékaři z toho byli celí nesví, že tohle se jim ještě nestalo, tak mírný průběh tohoto onemocnění. Upozornili mě na druhou fázi onemocnění, která již měla dle nich nastat. A upozornili, abych se v tom případě ihned dostavila zpět do nemocnice. Stalo se, za 2 dny se mi opět přitížilo. Byl pátek večer a mně se do nemocnice nechtělo. Tak jsem zůstala doma a pilně ležela za staženými závěsy a v tichu. Za dva dny mi zase nic nebylo. Přesto jsem důsledně dodržovala klidový režim ještě celé září. V říjnu jsem se již začala trochu bavit nad časopisy, knihami, muzikou, filmy a nějakými těmi ručními, nebo domácími pracemi. V listopadu jsem již začala trochu pracovat. Od prosince jsem se již vrátila do běžného pracovního procesu, bez jakýchkoli následků.  Jsem přesvědčená o tom, že bez WbO by toto onemocnění na mě napáchalo větší škody. J Jsem ráda, že jsem ho měla. Díky němu byl průběh onemocnění velmi mírný a také návrat zpět do pracovního procesu velmi rychlý.

Jak to bylo dál? Samozřejmě jsem v konzumaci těchto výrobků pokračovala. Postupně se mi zlepšil stav křečových žil a kloubů. Už jsem nepotřebovala speciální doplňky, na žíly vůbec a na klouby stačí jen jednou za rok jedna kůra. (Do té doby jsem brala kůru na žíly cca 4x-6x do roka, a kůru na klouby 2-3x do roka)

Na vánoce 2010 jsem se rozhodla, že se pokusím trochu zhubnout. A použiji pro to naše výrobky WbO. Změna mé životosprávy byla téměř žádná. Jen jsem místo jednoho nápoje za den (snídaně) začala zařazovat ještě jeden nápoj během dne. Většinou místo odpolední svačiny. Začala jsem chodit trochu na procházky a jednou za týden (+-) cvičit. To bylo vše. Do listopadu 2012 jsem shodila 7kg. Bez omezování a bez hladu. Bez jakékoli diety. Bylo by to více, já jsem však během další dlouhodobé nemoci 3kg přibrala. To bylo po gynekologické operaci. Byla zima, náledí a já jsem nesměla upadnout.  Tak jsem se jen válela doma a jedla to, na co jsem měla chuť. J

Operace. Díky výrobkům WbO jsem se velmi rychle po operaci zotavila. Operační rána se hojila jedna báseň. A jizva je sice veliká, ale téměř celá je velmi nenápadná.

Za celé 4 roky, co jsou výrobky WbO na našem trhu bych mohla spočítat na prstech dny, kdy jsem nebrala žádný z těchto výrobků. Jsem s nimi velmi spokojená.

V současnosti stále užívám každý den balíček pro ženy. Nápoje a polévky jsou součástí mé pestré stravy čas od času. Na cestách, nebo v práci. Případně když jsem sama doma a nechce se mi vařit. J Doma ani v práci mi prostě nesmí nikdy chybět.

 

Vřele doporučuji pro každého.